see this site swiss replica rolexes.Highest Quality cozyfine.com.browse around this site https://www.havereplica.com/.hop over to here https://www.salerolexcopies.com/.click this over here now https://www.relojereplicas.com/.straight from the source fakeiwcwatches.70% off https://genuinereplicawatches.com.company website replica rolex watches.why not look here reviewswatcher.com.you could look here imitation watches.view website replica watches.additional hints fake watches.view it now https://www.informationwatches.com.discover here replica patek philipe.linked here omega replica watches.Best https://www.richardmilleairbus.com/.High Technology hublot replica.Shop for https://www.coffeewatches.com/.Lady tag heuer replica. O mně | emdorty.cz - Markéta Brožová

EMDORTY - MARKÉTA BROŽOVÁ

Ruční zakázková výroba dortů, dezertů a jiných sladkostí.

Jmenuji se Markéta Brožová a žiji v Turnově. Vystudovala jsem obchodní akademii, ale pracovala jsem vždy v pohostinství. 

První dort jsem upekla v lednu 2011 pro mou babičku k osmdesátým narozeninám a od té doby jsem osladila každou rodinnou oslavu. Tvorba dortů mne začala velmi bavit a zajímat, doslova jsem tomu propadla, a tak jsem se začátkem roku 2014 rozhodla, že si otevřu dortové studio a budu se živit tím, co mne naplňuje. Nejraději tvořím dorty pro děti a svatební s cukrovými květy. 
 
Velmi děkuji rodině a přátelům za to, že mi důvěřovali a dali mi možnost naučit se toto řemeslo alespoň natolik, aby se mohlo stát mou prací.