see this site swiss replica rolexes.Highest Quality cozyfine.com.browse around this site https://www.havereplica.com/.hop over to here https://www.salerolexcopies.com/.click this over here now https://www.relojereplicas.com/.straight from the source fakeiwcwatches.70% off https://genuinereplicawatches.com.company website replica rolex watches.why not look here reviewswatcher.com.you could look here imitation watches.view website replica watches.additional hints fake watches.view it now https://www.informationwatches.com.discover here replica patek philipe.linked here omega replica watches.Best https://www.richardmilleairbus.com/.High Technology hublot replica.Shop for https://www.coffeewatches.com/.Lady tag heuer replica. Objednávky | emdorty.cz - Markéta Brožová
Objednávky

Dort objednejte vždy raději s předstihem, vše vyrábím sama, a tak vám nemohu slíbit, že budu mít na poslední chvíli volnou kapacitu. Objednávku můžete podat buď telefonicky pro rychlejší domluvu, na Facebooku Em Dorty, nebo e-mailem. .

Cena

Cena dortů se nedá paušalizovat, jelikož každý z vás má velmi specifická přání. Ráda vám připravím cenovou nabídku dle: časové náročnosti modelací a zdobení, počtu požadovaných porcí a výběru náplní.

Cena za porci zdobených dortů od 120,-/porce

Velikost dortu není problém přizpůsobit Vašim požadavkům, nejmenší jednopatrové jsou na cca 10 porcí, nejmenší dvoupatrové na 20 porcí.

Cena zdobeného dortu ruční modelací začíná na 2000,-

Přeprava a skladování

Dort si odnesete na pevné dortové podložce v krabici. Ideální je přepravovat v kufru auta, v letních měsících s klimatizací. Pokud nejedete přímo na oslavu, tak skladujte v suché lednici. Dort ponechejte v krabici, aby se zabránilo vlhnutí cukrových ozdob.

Všechny výrobky doporučuji spotřebovat do 24 hodin od předání.
 
Co je uvnitř

Pokud si nevyberete z nabídky dortů níže, určitě nebude problém přizpůsobit se Vašim chutím. Krémy se dají také různě nakombinovat, nebojte se zeptat.

Extra čokoládový korpus s višňovým gelem s kousky višní a čokoládovým smetanovým krémem

Extra čokoládový korpus se smetanovým krémem s mascarpone, jahodo-malinovým pyré a malinami

Kakaový piškotový korpus se smetanovým krémem z ovocného pyré (malina, jahoda, mango-mučenka) a ovocem

Vanilkový piškotový korpus se smetanovým krémem z bílé čokolády, jahodo-malinovým pyré a malinami

Ořechový dort se smetanovo-karamelovým krémem, domácím karamelem a praženými ořechy (ořechy dle vašich preferencí)

Red Velvet- sametový máslový korpus v tmavě červené barvě s lehkým krémem s mascarpone nebo cream cheese

Mrkvový dort s vlašskými ořechy a citronovým krémem z mascarpone a smetany

Makronky

Francouzské makronky z mandlové mouky mohu připravit v mnoha příchutích a barvách. Plněny jsou čokoládovými ganache v různých chutích. Nejoblíbenější příchutě jsou: malina, jahoda, černý rybíz, mango-mučenka, mučenka na mléčné čokoládě, lesní směs, mandarinka, pistácie, čokoláda, karamelová čokoláda, káva, rumové pralinky, arašídy na mléčné čokoládě a další …. Minimální objednávka je 20 ks od druhu nebo z aktuální skladové nabídky. Cena za kus je 25,-/ks

Cupcakes

Cupcakes-tedy dortíky v papírových košíčcích mohu připravit vanilkové, čokoládové nebo red velvet. Ozdobeny mohou být různými krémy viz. náplně dortů a plněny například ovocným pyré nebo slaným karamelem, a nebo fondánem pokud byste raději dortíky tématicky zdobené. Minimální objednávka je 12 ks od druhu. Cena krémových cupcakes je od 55,-/ks, tématicky zdobené od 80,-/ks

Dezerty

Mohu pro Vás na přání připravit různé druhy dezertů. Tartaletky s nekonečno variantami plnění, dezerty z odpalovaného těsta tedy věnečky, choux, paris brest… Také panna cotta, pavlova a skleničkové dezerty nejsou problém.

Výrobky, které nabízím, nejsou vhodné pro osoby trpící potravinovými alergiemi a intolerancí na lepek, laktozu a další alergeny.

K výrobě používám pouze kvalitní základní suroviny jako je máslo, živočišná smetana, vysokoprocentní čokoláda, kvalitní kakao... Na potah i modelace preferuji fondánovou hmotu Smartflex Velvet, která krásně voní po mandlích. Na cukrové květy Smartflex Flower.