Objednávky

Dort objednejte vždy raději s předstihem, vše vyrábím sama, a tak vám nemohu slíbit, že budu mít na poslední chvíli volnou kapacitu. Objednávku můžete podat buď telefonicky pro rychlejší domluvu, nebo e-mailem. Pokud bude potřeba tak si sjednáme osobní schůzku.
 
Cena

Cena dortů se nedá paušalizovat, jelikož každý z vás má velmi specifická přání. Ráda vám připravím cenovou nabídku dle: časové náročnosti modelací a zdobení, počtu požadovaných porcí a výběru náplní.
 
Cena za porci zdobených dortů od 120,-/porce
Velikost dortu není problém přizpůsobit Vašim požadavkům, nejmenší jednopatrové jsou na cca 10 porcí, dvoupatrové na 20 porcí.
 
Přeprava a skladování

Dort si odnesete na pevné dortové podložce v krabici. Ideální je přepravovat v kufru auta, v letních měsících s klimatizací. Pokud nejedete přímo na oslavu, tak skladujte v suché lednici. Dort ponechejte v krabici, aby se zabránilo vlhnutí cukrových ozdob.
 
Všechny výrobky doporučuji spotřebovat do 24 hodin od předání.
 
Co je uvnitř

Pokud si nevyberete z nabídky dortů níže, určitě nebude problém přizpůsobit se Vašim chutím.

 Extra čokoládový korpus s višňovým gelem, čokoládovým krémem a ganache z hořké čokolády

Extra čokoládový korpus se smetanovým krémem s mascarpone, malinovým gelem a malinami

Extra čokoládový korpus s krémem z malin, lesní směsi nebo manga s kusy nugátu s křupinkami

Vanilkový korpus se smetanovým krémem z bílé čokolády a malinami

Ořechový dort se smetanovo-karamelovým krémem, domácím karamelem a praženými ořechy (v dortu jak vlašské tak lískové ořechy)

Red Velvet- sametový máslový korpus v červené barvě s lehkým krémem z mascarpone

Mrkvový dort s vlašskými ořechy a citronovým krémem z mascarpone a smetany


Cupcakes 
Cupcakes-tedy dortíky v papírových košíčcích mohu připravit ve dvou základních příchutích korpusů-vanilkové a čokoládové. Ozdobeny mohou být různými krémy viz. náplně dortů, a nebo fondánem pokud byste raději dortíky tématicky zdobené. Minimální objednávka je 12 ks od druhu. Cena krémových cupcaks je od 50,-/ks, tématicky zdobené od 80,-/ks.

Makronky
Francouzské makronky z mandlové mouky mohu připravit v mnoha příchutích a barvách. Plněny jsou různě ochucenými máslovými krémy nebo čokoládovými ganache. Nejoblíbenější příchutě jsou: bílá čokoláda, bílá čokoláda s malinami, mléčná belgická čokoláda, mléčná belgická čokoláda s arašídovým máslem, mléčná čokoláda s passion fruit,hořká čokoláda s chilli, pistácie, vanilka, mandle, jahoda, černý rybíz, kokos, …. Minimální objednávka je 20 ks od druhu. Cena za kus je 20,-/ks
Výrobky, které nabízím, nejsou vhodné pro osoby trpící potravinovými alergiemi a intolerancí na lepek, laktozu a další alergeny.
K výrobě používám pouze kvalitní základní suroviny jako je máslo, živočišná smetana, vysokoprocentní čokoláda, holandské kakao... Na potah i modelace preferuji fondánovou hmotu Smartflex Velvet, která krásně voní po mandlích. Na cukrové květy Smartflex Flower.